Mar 10, 2023 — 18:30

8lidí: We Love Shooting

Premiéry: 10.3. v 18:30 a 20:30 Reprízy: 13.3., 14.3., 15.3., 16.3. a 17.3. vždy v 18:30 a 20:30

Kladli jste si někdy otázku, kolik stojí jedna kulka? Na kolik si člověk přijde při prodeji jednoho starého samopalu do válečné zóny? A kolik lidských životů takový samopal zachrání? A kdo si dnes může dovolit být pacifista?

Máte jedinečnou příležitost navštívit v limitovaném čase pop-up showroom nového hráče na poli zbrojního průmyslu, kde dostanete odpovědi na Vaše otázky. GunCzech je nový a prudce se rozvíjející holding, který navazuje na tradici československého průmyslu. Klademe důraz na obnovování dávných obchodních vztahů, jakými byla například spolupráce Československa a Sýrie, která probíhala od padesátých let formou čilého obchodu se zbrojním materiálem. Do Sýrie bylo jen do roku 1983 vyvezeno kolem 1300 tanků, 100 letadel, 600 BVP a nespočet samopalů, pistolí a dalšího materiálu (obchod byl násilně přerušen až v roce 1991). Tyto hodnoty chceme rozvíjet a násobit také v současnosti. Podporuje rozvoj tradičních českých (a slovenských) společností, jež se věnují útočné, obranné i civilní průmyslové výrobě a obchodu.

Celek je mnohem více, než pouhý součet jeho částí. Proto naše podniky najdete v Itálii, Španělsku, Slovensku, Bulharsku, Velké Británii nebo USA. Ve společnostech začleněných do holdingu GunCzech pracuje více než 6 000 zaměstnanců. Firmy v holdingu GunCzech v roce 2021 vygenerovaly nekonsolidované tržby v hodnotě necelých 10,2 mld. Kč.

Hlavními obory GunCzech jsou útočný a obranný průmysl, ale také přeprodej starého vojenského materiálu. S produkty společností GunCzech se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho spokojených zákazníků se stále rozrůstá. Výrobní portfolio je pestré: od kuličkových ložisek přes radarové a navigační systémy až po staré ale spolehlivé samopaly vzor 58.

Navštivte náš showroom a účastněte se speciálního performativního eventu, skrze který vám ukážeme, jak funguje mezinárodní právo, a jak díky tomu udělat obchod za desítky milionů dolarů. Zasedněte k jednacímu stolu a staňte se obchodníkem s mírem! Celému světu dokazujeme, že Češi mají být na co pyšní.

Spolupráce: Koncept a realizace: Jiří Žák & 8lidí Světla, zvuk: Václav Hruška

foto: Oskar Helcel